סדרות מומלצות

אם יצא לכם להיכנס לאתר ולהתלבט מה לראות כי בדיוק סיימתם את הפרק האחרון של הסדרה שאהבתם, קצת מבואסים אבל מוכנים להמשיך הלאה – לסדרה הבאה, הגעתם למקום הנכון!

בחירת הסדרה הבאה שתראו מבוססת על הקטגורית סדרות שאתם אוהבים, לכן, יהיה בעייתי להמליץ לכם על סדרה שתתאים במיוחד בשבילכם. לעומת זאת, בשביל זה נוצר מערכת המשתמשים של האתר. מערכת המשתמשים מאפשרת לכם לבחור את הסדרות שאתם אוהבים וראיתם, ולהפך, ובכך להציע לכם סדרות מתאימות במיוחד בשבילכם עפ”י פרמטרים שנקבעו מראש.

ובכל זאת, במאמר הבא נשתדל להמליץ על סדרות שמתאימות לכלל הצופים ומומלצות לכל הדעות.

קומדיה

חברים לצפייה ישירה / Friends

חברים -למי שמסיבה לא ברורה עדיין לא ראה או הכיר את הסדרה מהמוכרות מסדרות הקומדיה, מומלץ לראות את הסדרה “חברים”. העלילה מדברת על מספר חברים שגרים יחד בדירה משותפת שממוקמת בניו יורק ומבקרים בבית הקפה שלהם באופן קבוע. הסדרה משלבת רומנים שמתחילים ונגמרים, דמויות נהדרות ובדיחות מעולות. הסדרה בעונה אחת-שניים הראשונות נראית טיפה מיושנת ולאחר מכן רלוונטית גם לזמננו.

אורך פרק: 20 דקות בממוצע
גילאים: כל המשפחה
עונות: 10 / פרקים: 25 לעונה בממוצע

 

 

אקשן

משחקי הכס לצפייה ישירה / Games of thrones

 

משחקי הכס – עוד סדרה מעולה לחובבי סדרות האקשן – דרמה שמסוגלים להתמודד עם מציאות דמיונית לחלוטין. מן הסדרות המושקעות ביותר שיצאו לטלוויזיה בשנים האחרונות עם ציון של 9.5 ב-IMDB. הסדרה מבוססת על הספר ‘שיר של אש ושל קרח’ ובעלילתה מסופר על מאבק של משפחות אצולה בממלכת וסטרוז.

אורך פרק: 60 דקות
גילאים: 13 ומעלה
עונות: 7 / פרקים: 10 לעונה

שיתוף בפייסבוק
גוגל +
שיתוף בוואטסאפ

מה חשבתם על מה שכתבנו?

תגיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן