נמלטים לצפייה ישירה – ביקורת סדרה

הסדרה "נמלטים" היא סדרה אמריקאית מבית רשת Fox שהתחילה את שידוריה לפני יותר מעשור (2015). בסדרה מתואר הסיפור על לינקולן ('לינק') בורוז שנכנס לכלא לאחר שהופלל ברצח אח הנשיאה המכהנת ומייקל סקופילד, אחיו, שנכנס לכלא במטרה לשחרר את אחיו. העלילה מתחילה בהצגת העובדה המעניינת שמייקל הוא המהנדס של הכלא ומשום כך, הוא מסוגל לדעת כיצד גם לברוח ממנו.

במשך העלילה של העונה הראשונה מראים כיצד התוכנית המאורגנת של מייקל לחילוץ מהכלא מסתבכת ולא פועלת על פי המצופה, ובכך גורמת לבעיות רבות שמייקל ואחיו מנסים לפתור במהלך העונה.

עונה 5? על מה ולמה?

באופן מפתיע לאחר 8 שנים מהעונה הקודמת, נמלטים לצפייה ישירה יצאה בעונה נוספת בכדי לספק למעריצים סוף טוב יותר ולהמשיך לראות את מייקל ולינק על מסך הטלוויזיה. העונה האחרונה הייתה העונה ה-6 והפעם, האחרונה בהחלט. עם ההתלהבות והשמחה בחזרה של עונה נוספת, קיימים המון חורים בעלילה של הסדרה שלא נענו במהלך העונה החמישית, אבל בכל זאת, למי זה משנה אם מייקל עדיין מצליח להעלות פתרונות מדהימים.
כלל העונות של הסדרה שודרה בישראל תחת Yes Action וכיום ייתכן וניתן למצוא אותה תחת שירות ה-VOD שלהם.

במידה ועוד לא השתכנעתם, צירפו בשבילכם את ה-Tariler לעונה הראשונה שאמנם נראה מעט מיושן עקב התאריך של הסדרה, אבל עניין משכנע ביותר.

נמלטים לצפייה ישירה – לא השתכנעתי

אם זה עדיין לא קרה ובצורה קוסמית מסוימת אתם עדיין קוראים, הגיע הזמן שתעברו לקרוא ביקורות נוספת שלנו לסדרות ותקצירים נוספים. עם זאת, במידה ואתם עדיין לא בטוחים, ייתכן וזה הזמן לקרוא ביקורות נוספת של הסדרה במקורות נוספים כמו IMdb, זאת ניתן למצוא כאן וככל הנראה תוכלו למצוא מעל 400 אלף ביקורות שונות וחלוקות על הסדרה.

בקצרה

נמלטים לצפייה ישירה
נמלטים
Prison Break
IMDB: 8.4
הדירוג שלנו: 9
במשפט: חובת צפייה עבור כל אדם שמגדיר את עצמו כאדם שאוהב סדרות!
שיתוף בפייסבוק
גוגל +
שיתוף בוואטסאפ